Dostawcy firmy MACROFLEX


mocoga

Firma MACOGA, S.A. (www.macoga.com) od samego początku swej działalności zajmuje się produkcją kompensatorów mieszkowych. Jej długoletnie doświadczenia i wszechstronna wiedza techniczna w połączeniu z najnowszą technologią i techniką obliczeniową, zalicza firmę do czołowych producentów kompensatorów mieszkowych na świecie. Motto firmy „jakość absolutna“ przekonała kliantów w Europie, Azji, Australii i w Ameryce o wysokiej jakości i bezpieczeństwie oferowanych produktów począwszy od ich zaprojektowania aż po produkt finalny.

pihasa

Firma PIHASA, S.A. (www.pihasa.com) z siedzibą w Madrycie ma 25 – letnie doświadczenie w produkcji zamocowań rurociągów i zawieszeń sprężynowych z zastosowaniem w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, rafineriach petrochemicznych, ale również dla przemysłu papierniczego i spożywczego. Firma oferuje na rynku produkty najwyższej jakości w połączeniu z możliwością różnych typów projektów i dostawy swoich produktów. Motto firmy polega na zaspokajaniu wymagań klientów i najwyższej jakości produktów z dotrzymaniem przyjaznych i konkurencyjnych cen. Pozycję taką firma osiągnęła dzięki wykwalifikowanemu personelowi i postępowi technicznemu w połączeniu z dobrym zapleczem finansowym firmy.

roth

Firma DIETR A. ROTH GmbH (www.roth-kompensatoren.de) już od roku 1979 należy do uznawanych dostawców wysokiej jakości połączeń elastycznych dla systemów rurociągowych na terenie Niemiec i szerokim rynku międzynarodowym. Do głównych elementów w ramach szerokiego programu dostaw należą mieszkowe węże ciśnieniowe i kompensatory tkaninowe. Wysoka jakość produktów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami i szerokim zakresem usług zalicza firmę ROTH Kompensatorenbau do czołowych producentów wymienionych produktów. Podstawą dobrego jakościowo produktu są nowoczesne urządzenia, certyfikaty i spełnienie wymagających norm niemieckiego rynku dostaw dla energetyki i przemysłu maszynowego.

elaflex

ELAFLEX (www.elaflex.de) jest firmą specjalizującą się w bezpiecznych połączeniach na potrzeby transferu towarów niebezpiecznych i płynów wrażliwych. Ich wytrzymałość jest zgodna z obowiązującymi standardami dla węży o dużej trwałości, kształtek, złączek, kompensatorów oraz króćców (dysz).